Пасведчанне аб дзяржаўнай рэгістрацыі

+375 232 70-34-97

Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама

2022 год у Беларусі
алі ў Вас паўсталі пытанні, на якія Вы не знайшлі адказаў, альбо ў Вас з'явіліся дадатковыя пытанні па існуючым на сайце матэрыялу, Вы можаце задаць іх нам, скарыстаўшыся формай зваротнай сувязі

Вам акажуць інфармацыйную дапамогу, калі Вы знаходзіцесяў цяжкай жыццёвай сітуацыі

У мэтах прафілактыкі коронавирусной інфекцыі:
- выконвайце правілы асабістай гігіены;
-насіце маскі ў грамадскіх месцах;
- выконвайце правілы сацыяльнай дыстанцыі.

Інфармацыйны матэрыял- ТУТ

| Друк |
24 02 2018

В ГУО «Средняя школа №66 г. Гомеля» прошел семинар-практикум для учителей русского языка и литературы «Инновационные подходы в преподавании русского языка и литературы». Слушателям семинара был представлен учителем первой категории Кобековой И.Н. мастер-класс «Эффективные методы и приемы по подготовке к итоговой аттестации и ЦТ».

Урок по русской литературе в 5 «Д» классе «Г.Х.Андерсен «Снежная королева» показала присутствующим на семинаре педагогам  учитель высшей категории Алексеева Н.Ю..

Учитель первой категории Н.И. Ковалева показала участникам семинара урок русского языка в 9 «Д» классе «Сложносочиненное предложение. Группы сложносочиненных предложений».

С информацией о нормативном правовом обеспечении по учебному предмету «Русский язык», «Русская литература» в 2017/2018 учебном году выступила перед приглашенными руководитель МО учитель высшей категории Алексеева Н.Ю.

Пасведчанне аб дзяржаўнай рэгістрацыі юрыдычнай асобы ад 17.01.2012 № 490423690